BLACK HEART

Značka Black Heart  vznikla v Olomouci v r. 2006 kdy se zrodila myšlenka pustit se do něčeho na našem trhu ne moc rozšířeného, přitom kvalitního a originálního. Prioritou od počátku byl výběr kvalitního textilu, potisku a designů se zaměřením na punkrock a rock n roll tématiku.
Tato značka se zaměřuje na Punk Rock, Hot Rod, Rockabilly, Skate, Kustom Kulture scénu.  Black Heart byl založen partou rebelů (kluků, borců, …)  co nechtěli zůstat v řadě s nudným oblečení a chtěli vynikat svým rebelským životem,  ukázat světu svou pravou tvář a jít vlastní cestou. Toto spojení nadaných jedinců a unikátního způsobu a zpracování potisku Rockabilly, Hot-rod a Tattoo na oděvy se Black Heart stal jednou z oblíbených značek oblečení pro zákazníky vyznávající Rock and Roll a Rockabilly stylu v ČR.

Black Heart - symbol všech milovníků pin up ,hot rod, rockabilly,psychobilly,old school tattoo motivů, punx..a pro všechny co chtějí jít vlastní cestou!!

BORN TO LOSE ... BORN WITH BLACK HEART

        5Holka340

 

BLACK HEART-rockabilly shop & psychobilly shop & pin up shop & hot rod shop & punk shop & rock and roll shop & subculture shop

 

 

 

 

Scroll To Top